Vámi používaný prohlížeč není plně podporovaný.

Kvalita života v Dánsku? Druhá nejlepší na světě!

Dánsko se může pyšnit statusem země s druhou nejlepší kvalitou života na světě! Podle QNI (Quality of Nationality Index) následuje se svými 83% těsně první Německo (Česká republika se umístila na slušném 15. místě). Index bere v úvahu možnosti a limity každé země, zahrnující ekonomický růst, lidský rozvoj a celkovou stabilitu země, ale neopomíná také faktory vnější, jako například možnost pracovat v jiných zemích, či cestování do zahraničí.

Denmark Nature

V první šestce se kromě Dánska umístily další čtyři severské země, a to Finsko, Norsko, Island a Švédsko. Evidentně ani nízká teplota ovzduší, sychravé počasí a kratší doma slunečního svitu neovlivňuje kvalitu života natolik, aby zde lidé nemohli být spokojenější než kdekoliv na světě. Pojeďte s námi studovat do Dánska a získejte kromě kvalitního vzdělání i šanci naučit se žít spokojenějším životem.

V Dánsku nabízíme studium na 8 vysokých školách, nespočet různých bakalářských studijních programů, ze kterých si určitě vyberete. Důležité je také zmínit, že studium v Dánsku je zdarma, školné se tedy neplatí žádné.

V případě zájmu prosím neváhejte kontaktovat na studium@czech-us.cz.

 • Aktuality

 • Blog

 • banner banner
 • Všechny aktuality

 • Kontaktní formulář

  Napište nám, rádi zodpovíme veškeré Vaše dotazy či oceníme Vaše nápady na zlepšení našich služeb.

  Všechna pole ve formuláři jsou povinná.


  Jméno:* E-mail:*
  Telefon:*

  Zpráva*

   
  Kliknutím na tlačítko odeslat beru na vědomí nezbytné zpracování osobních údajů